Müdürümüzden

Sevgili Anneler ve Babalar;

Biliyorsunuz ki okul öncesi eğitimi çocuğunuzun eğitim hayatının en önemli ve ilk basamağını oluşturur. Onun bu en önemli yıllarını geçirirken her bir günün ayrı önem taşıdığı ve onun gelişimini desteklediği unutulmamalıdır.

Bu nedenle bu yaşlarda Okul Öncesi Eğitimi ile ilgili çocuğa verilecek sağlıklı bir eğitim ile çocuğun zihinsel, duygusal, fiziksel ve sosyal yönden gelişmeleri sağlanarak, zekâsının, kişiliğinin ve yeteneklerinin en üst seviyeye çıkarılmasına ve gelecekte başarılı bireyler olarak topluma kazandırılmalarına neden olacaktır.

Bizler TAD Anaokulu’nun idari kadrosu, öğretmenleri ve personelleri olarak yaptığımız işin bilincindeyiz. İstedik ki çocuklarımız Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, aklına ve bilgisine güvenen, özgün, çevresindekilere karşı duyarlı, sevmeyi ve sevilmeyi bilen, dürüst, çalışkan, çevresine ışık saçan bireyler olsunlar.

Onların her yönden sağlıklı bireyler olmaları için çalışmalarımızı ve günlerimizi özenle programlıyoruz. Davranışlarımızı model olacak şekilde titizlikle sergiliyoruz. Onlara, her birinin birey olduğu bilinci ile yaklaşıyoruz. Onlara saygı duyuyor ve onları çok seviyoruz. Sevildiklerini ve sayıldıklarını hissettikleri bu mutlu ortamımızda eğitim çalışmalarımızdan en üst düzeyde fayda sağlamalarını hedefliyoruz.

Bu dönemde çocuklarınız sevgi, güven ve huzur dolu büyüyeceği, kaliteli bir eğitimle bütünleşeceği TAD Anaokulu’nu seçtiğiniz için hepinize teşekkür ederiz.

Okul Müdürü